Toulky lesem s objektivem

Česká lesnická společnost vyhlašuje fotosoutěž

ČLS přistoupila k vyhlášení fotosoutěže zejména proto, aby umožnila laické i odborné veřejnosti sdělit svůj pohled na lesnictví prostřednictvím objektivu. Další naší snahou je udržet krok s nastupující mladou generací lesníků, jejichž náhled na naše profesní zaměření je pro celé lesnictvo hodně důležitý. V době převládajících digitálních technologií je daleko snazší zachytit okolní dění. Avšak pouze uložené fotografie bez možnosti prohlédnutí ztrácí svůj původní dokumentační a do budoucna i historický význam. 

Česká lesnická společnost se nadále věnuje osvětě a propagaci lesa a lesních ekosystémů včetně lesního hospodářství. K tomu zcela nepochybně potřebuje moderní aktualizovanou fotografickou databázi. Počítáme, že zaslaný fotografický materiál bude nadále využíván na posterech, prezentacích, zkrátka při veškeré grafické činnosti ČLS. Pokud Vás baví fotografovat a pohybujete-li se rádi ve volné přírodě, NEVÁHEJTE A ZAPOJTE se do naší fotosoutěže. Zaslané snímky bude posuzovat odborná komise. Je možné, že se právě Vy stanete nejlepším fotografem ČLS za rok 2017.
 
Všichni ocenění dostanou věcné ceny a absolutní vítěz bude vyhlášen a oceněn v průběhu největšího lesnicko-mysliveckého veletrhu ve střední Evropě SILVA REGINA Brno. Jeden výstavní den bude věnován právě této fotosoutěži.

 
Více informací a pravidla soutěže naleznete

.

Jazykové verze webu

Aktuality

Silvarium - lesnické zprávy

Najdete nás na Facebooku

Spolupracujeme

Image result for logo úhúl   Image result for lesnická škola logo 

                           PTL, s.r.o.

 

 

 

 

Copyright © 2023    Česká lesnická společnost   |   Webdesign ekART, Vsetín

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakace zakázáno